Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

       I tak oto, pierwszy wpis na stronie stał się faktem. Przyznam, że zupełnie nie wiedziałem jak zacząć. Wiem, tytuł trochę na wyrost, może trochę przerysowany, ale jest, istnieje i pozostanie w takiej formie. Sam proces tworzenia i prowadzenie tej strony traktuję jak wyzwanie. Przyznam, że jestem początkujący w tej materii i liczę na Waszą wyrozumiałość.

       Dlaczego powstało to miejsce, skoro mamy grupę na Facebooku? Powodów takiego rozwiązania jest kilka. Najważniejszym z nich jest fakt, iż powstanie tu forum przeznaczone przede wszystkim dla Nas – „Tempelburgczyków”. Forum będzie służyło do kontaktów, planowania i wymiany informacji przeznaczonych tylko dla członków Stowarzyszenia.

      Niemniej jednak, storna powstała i istnieje dla Was, dla Waszej informacji i wygody. Pisząc „Was”, mam na myśli Wszystkie osoby odwiedzające to miejsce. Jeżeli ktoś ma nieodpartą potrzebę tworzenia, lubi pisać, chciałby podzielić się swoimi refleksjami, spostrzeżeniami, przemyśleniami z innymi, to również miejsce dla niego. Witryna daje taką możliwość.

      Czeka mnie jeszcze wiele pracy, strona nadal jest w budowie. Dopracowuję finałową szatą graficzną i planuję dodanie nowych elementów. W moim zamyśle, miejsce to ma być funkcjonalne i przejrzyste. Jeżeli znalazłyby się osoby chcące współpracować - zapraszam. Każda pomoc jest mile widziana.