Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W dniu dzisiejszym w Nakielnie, podsumowaliśmy Nasze działania w ramach Program Społecznik na lata 2019-2021" – Program Marszałkowski”. Przez ostanie trzy tygodnie ciężko pracowaliśmy przy realizacji projektu „Ławeczka Pamięci – Rewitalizacja Zapomnianych Miejsc II”.
Serdecznie dziękujemy grupom, stowarzyszeniom oraz indywidualnym niezrzeszonym osobom, które wsparły Nas podczas tego zadania. Bez Was z pewnością nie udałoby się osiągnąć tak wspaniałego efektu!!!
Chcemy aby projekt ''Ławeczka Pamięci - Rewitalizacja Zapomnianych Miejsc'', był projektem cyklicznym, przyczyniającym się do ocalenie od zapomnienia i od całkowitego zniszczenia cmentarzy zagubionych wśród pól, łąk i lasów. Pierwsza stanęła na zrewitalizowanym cmentarzu w Miłkowie, druga znalazła swoje miejsce w Nakielno - wieś turystyczna a już w listopadzie kolejna pojawi się w gminie Czaplinek.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom, członkom Tempelburg Stowarzyszenie Historyczno - Kulturalne, Stowarzyszenie Bastion Eksploracja Poszukiwania, Stowarzyszenie Eksploracyjno-Historyczne Märkisch Friedland, Bractwo Rycerzy Bezimiennych- Drużyna Wojów Grodu Wałcz, Wójtowi Gminy Walcz p.Janowi Matuszewskiemu, Sołtysowi Nakielna p. EL-Wind Robert Dłużak , mieszkańcom Nakielna oraz Zwiadowca Historii ??
 
Mariusz Kapczuk
SHK Tempelburg