Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło nam poinformować, że podobnie jak w zeszłym roku, także i w obecnym otrzymaliśmy dofinasowanie na realizację zgłoszonego przez Nas projektu do „Programu Społecznik na lata 2019-2021”. Program realizowany jest przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Na prawie 140 zgłoszonych inicjatyw w subregionie C, obejmującym powiaty choszczeński, drawski, kołobrzeski, świdwiński oraz wałecki, projekt nasz oceniony został bardzo wysoko, otrzymując blisko 90 punktów na 100 możliwych w ocenie formalnej oraz merytorycznej.

W ramach tego zadania, poprzez rewitalizację zaniedbanych cmentarzy, zadbamy o przywrócenie pamięci o byłych mieszkańcach tych ziem. Mamy ogromną nadzieję, że ''Ławeczka Pamięci - Rewitalizacja Zapomnianych Miejsc'', będzie projektem cyklicznym, przyczyniającym się do ocalenie od zapomnienia i od całkowitego zniszczenia cmentarzy zagubionych wśród pól , łąk i lasów m.in. w gminie Czaplinek i powiecie drawskim.

Realizacja projektu przeprowadzona zostanie w miesiącach marcu oraz kwietniu i będzie kontynuacją naszych działań rozpoczętych w 2019 roku w ramach programu ‘’Rewitalizacji Miejsc Pamięci’’ .

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy .

#PomorzeZachodnie, #ProgramSpołecznik, #społecznik, #KARR, #tempelburg @PomorzeZachodnie, @ProgramSpołecznik, @Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego