Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W dniu dzisiejszym w Starostwie Drawskim, odbyło się spotkanie z organizacjami pozarządowymi w ramach ogłoszonego konkursu Starosty Drawskiego pod nazwą „Lider NGO Powiat Drawski 2020”. Miło nam poinformować, że Zarząd Powiatu Drawskiego przyznał Tempelburg Stowarzyszenie Historyczno - Kulturalne wyróżnienie w kategorii „Lider NGO Powiatu Drawskiego” – za najlepszą inicjatywę zrealizowaną w roku kalendarzowym 2020 przez młodą organizację zarejestrowaną w latach 2018–2020.
W powiecie drawskim była to pierwsza edycja konkursu, w której udział wzięły Organizacje Pozarządowe Powiatu Drawskiego tj. fundacje, kluby uczniowskie, koła gospodyń, kluby sportowe oraz stowarzyszenia.
Celem konkursu było wyróżnienie ciekawych inicjatyw zrealizowanych w 2020 roku przez organizacje pozarządowe, uhonorowanie i promocja działań organizacji z powiatu drawskiego, wzmacnianie wizerunku organizacji z regionu oraz zwiększenie świadomości mieszkańców powiatu w temacie działalności społecznej.
Dziękujemy za zauważenie naszego wkładu w rozwój kulturalny powiatu. To dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie motywacja do jeszcze większej pracy 💪.
Gratulujemy wszystkim organizacjom z powiatu drawskiego -razem działamy dla naszej lokalnej społeczności.
Lider GO wrczenie wyrnienia